Restaurace: výčep, salónek a sál

u Parduby

Restaurace prošla v roce 2017 modernizací a změnou provozovatele, je nekuřácká a neprodávají se zde ani tabákové výrobky. Výčep, jak již tradicí bývá, je centrem každodenního dění v obci Ropice. Velice často se zde odehrávají různá významná setkání třetího druhu, nebo kulturní události jakými jsou časté pěvecké ódy mr. Kocurka. Z významných událostí vzpomenu podpisovou akci rodáka a mistra světa v ledním hokeji z roku 2010 Petra Gřegořka, nebo v letošním roce proběhnuvší turnaj v deskové hře "ČLOVĚČE NEZLOB SE!". Pro případ potřeby je zde přítomen Wi-Fi HotSpot, takže nás můžete ihned pochválit na sociálních sítích jako je Facebook (Restaurace U Parduby v Ropici), nebo na Instagramu (uparduby.cz) :-). Mimojiné Vás s radostí obslouží vždy dobře naladěn personál a jídlo připraví Veronika, Roman a Zdeněk se svými pravými rukami.

Chcete slavit?

u Parduby
V malém rodinném kruhu nebo s přáteli?

Máme k dispozici salónek pro cca. 20 osob, kde si můžete dopřát klidu se Svou rodinou nebo známýni. Lze jej využít i pro oběd či večeři nebo k uspořádání malých rodinných oslav a jiných událostí. Více informací naleznete ZDE a fotogalerii naleznete ZDE.

u Parduby
Potřebujete uspořádat velkou hostinu nebo akci?

Nic není nemožné. V zásobě je připraven sál s kapacitou cca. 80 osob, pro uspořádání velkých rodinných oslav ať už narozenin, křtin, výročí, svateb, promocí ale i pohřebních hostin-kapacita až 120 osob. Sál lze rovněž využít ke společenským akcím jako jsou plesy, karnevaly, rauty, přednášky a podobné události. Více informací naleznete ZDE, fotografie pak naleznete ve fotogalerii.

Pojďte se projít

Zábava se ještě nerozjela? Vázne a Vás nebaví sedět v dusném sále, když venku je tak hezky? Pojďte se projít. Nedaleko restaurace stojí, už hezkou řádku let, Ropický zámeček. Momentálně prochází rekonstrukcí, proto můžete zamířit o kus dál kde se rozprostírá Ropické golfové hřiště. Po cestě k hřišti, pak můžete minout hájovnu místních nimrodů. A také malebný tok říčky Ropičanky stojí za zmínku. V poslední řadě můžete navštívit i hřbitov stojící v těsném sousedství restaurace s kostelem zvěstování Panny Marie.